Opis inwestycji: Budynek 3 piętrowy z windą

   Najnowsza inwestycja usytuowana w Iławie przy  ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego 31J.  Odnowienie i przebudowa dawnego magazynu zbożowego w użytkowe mieszkania w stylu loftowym z pozostawieniem ciekawych detali architektonicznych to cechy, które wyróżniają tę inwestycję . Barwy wykorzystane w projektach wnętrz to głównie kolory ceglane, szare, stalowe, a nawet czarne. Z pewnością jest to ciekawe urozmaicenie architektury dla tej części miasta. Oczywiście mieszkania w loftach są jak nowe, posiadają nowoczesne rozwiązania techniczne, a każde z nich dzięki wykorzystanym elementom filarów, sklepień czy nietypowych okien ma charakterystyczny industrialny klimat.

Realizujemy tu wizję łączenia historii z nowoczesnością pozostawiając oryginalną czerwoną cegłę, zestawiając ją z czarnymi stalowymi elementami. To połączenie idealnie wpisuje się nie tylko w loftowy charakter inwestycji, ale przede wszystkim w otaczającą ją miejską przestrzeń.

To wyjątkowa inwestycja dla osób będących miłośnikami łączenia różnych stylów, jednak umiejętnie połączone tworzą wspaniały klimat i niezwykłą jakość życia.

                 

Lokalizacja: ul.Wyszyńskiego 31J , 14-200 Iława

Termin realizacji : kwiecień 2023r.

ZAŁĄCZNIKI

  1. Rzut I piętra
  2. Rzut II piętra
  3. Rzut III piętra
  4. Lokalizacja